Україна переходить на літній час. До переведення стрілок необхідно підготуватися заздалегідь, а в годину-ікс не забути змінити час на годиннику, щоб нікуди не спізнитися.
Щорічно перехід на літній час здійснюється в останню неділю березня. В ніч з суботи на неділю українці міняють положення стрілок на своїх годинниках.
О 03.00 годині ночі 29 березня 2020 всі жителі України повинні будуть перевести стрілки годинників на 1 годину вперед. Завдяки цьому, ми будемо на годину раніше лягати і на годину раніше прокидатися.
Традиція переходу на літній і зимовий час зародилася в 19-му столітті, щоб використовувати світовий день для активної роботи.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Першою перехід на літній час здійснила Німеччина в часи Першої світової війни заради економії енергоресурсів.
Відомо, що переведення стрілок годинника негативно позначається на психоемоційному та фізичному здоров'ї людей, які перебувають в літньому віці або страждають деякими захворюваннями.
Щоб захистити здоров'я і знизити напругу в цей період, фахівці рекомендують зменшити навантаження на організм, прибравши з меню важкі, жирні і смажені страви. Чай і каву замінити трав'яними настоями, більше гуляти на свіжому повітрі.
Щорічний перехід на літній час: що ще потрібно знати про цю загальносвітову традицію?