Ольга Сумська у в'язаному пальті похвалилася незвичайним літнім вбранням: фанати у захваті

55-річна українська актриса Ольга Сумська поділилася з фанатами новими фото, похвалившись стильною обновкою у своєму гардеробі. Роксолана показала в'язане пальто, яким вона доповнила свій образ для прогулянки Києвом.

Ольга Сумська у в'язаному пальті похвалилася незвичайним літнім вбранням: фанати у захваті - today.ua

Речі, виконані в техніці кроше, стали мега популярні в 2022 році. Дизайнери створюють не тільки в'язаний одяг, а й аксесуари. Кроше – у перекладі з французької буквально означає "маленький гачок". Це одна з технік плетіння гачком, для якої характерна повітряна фактура з великою кількістю наскрізних дірочок.

У кадрі Ольга Сумська постала у темних джинсах та звичайній сірій футболці, накинувши на плечі в'язане пальто в підлогу з довгими рукавами. Вона взяла сумку-шоппер, розпустила волосся і нанесла яскравий макіяж з акцентом на очах.

"Жену сумні думки… пальто мрії ручної в'язки", - зазначила у публікації Ольга Сумська.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ольга Сумська (@olgasumska)

Фанати були в захваті побачивши нові фото зірки. Українська актриса здобула величезну кількість компліментів.

"Шикарно", "Красива неймовірно", "Пальто неймовірно красиве і вам дуже личить. Воно просто створене для вас, ви в ньому неперевершена", "Яка ж ви красуня, Оленька", "Ви, як завжди, неймовірна", "Ну як можна бути такою гарною?", "Зачаровує", - пишуть фоловери під фото.

Нагадаємо, Ольга Сумська показала останнє повідомлення Руслани Писанки: "Мрію носитися з колишньою спритністю".