“Може вагітна“: фанати обговорюють зовнішній вигляд розповнілої Ані Лорак

Українська співачка Ані Лорак, яка з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну виборола звання головної зрадниці Батьківщини, заінтригувала своїм зовнішнім виглядом. Мовчання артистки з приводу війни може бути пов'язане з тим, що вона вагітна і намагається захистити себе та свою майбутню дитину.

“Може вагітна“: фанати обговорюють зовнішній вигляд розповнілої Ані Лорак - today.ua

Такий висновок зробили користувачі соціальних мереж, які звернули увагу на те, що виконавиця сильно розповніла. Дехто припускає, що Ані Лорак з початку війни, за останні п'ять місяців набрала щонайменше 10 кілограмів.

“Може вагітна“: фанати обговорюють зовнішній вигляд розповнілої Ані Лорак Ані Лорак у 2021 році

Артистка помітно округлилася, її колись плоский живіт і вузька талія зникли, помітно збільшився бюст, ніби налився, та й узагалі вся верхня частина тіла помітно розповніла.

Відео з Ані Лорак було зроблено на весіллі в Єревані, Вірменія, де співачка стала однією із запрошених артистів. На сцені вона з'явилася у просто смішному вбранні та деяким нагадала клоуна. Її вибір упав на червоний комбінезон із баскою, що вже говорить про те, що вона планувала приховати зону живота. Наряд із натягом сів на зірку і явно тисне їй у спині та під пахвами.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Новинний фан-аккаунт AL ? (@anilorak_dobro)

Користувачі вважають, що Ані Лорак заїдала всі ці місяці стрес, інші впевнені, що вона може виношувати дитину, а треті скидають усе на невдале вбрання.

"Сліпі чи що. Розкабаніла кг на 10-15 точно... Прям непомітно", "Може вагітна?", "Нюхати кинула?", "Україну бомбять, а вона розважається", "Нічого вона не погладшала, просто сукня широка ось і все", "Боо, я її навіть не впізнала", "Вона не балерина, щоб бути все життя худою", - пишуть фоловери.

“Може вагітна“: фанати обговорюють зовнішній вигляд розповнілої Ані Лорак“Може вагітна“: фанати обговорюють зовнішній вигляд розповнілої Ані Лорак“Може вагітна“: фанати обговорюють зовнішній вигляд розповнілої Ані Лорак Нагадаємо, наречена колишнього чоловіка Ані Лорак відзначила 26-річчя і похвалилася фігурою у мінісукні. Мурат та Лілія повернулися до України.