Повернулися в Україну: наречена колишнього чоловіка Ані Лорак відзначила 26-річчя та похвалилася фігурою у мінісукні

Поки Ані Лорак розважається у Москві, ходить на вечірки та виступає на корпоративах, її колишній чоловік повернувся до України. Турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу та його молода наречена приїхали на захід країни, щоб кохана змогла відзначити своє 26-річчя з рідними.

Повернулися в Україну: наречена колишнього чоловіка Ані Лорак відзначила 26-річчя та похвалилася фігурою у мінісукні - today.ua

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну колишній чоловік Ані Лорак поїхав разом зі своєю майбутньою дружиною та падчеркою до Туреччини, де всіляко підтримував та допомагав нашій країні, і навіть передавав гуманітарну допомогу. Там, у Стамбулі, бізнесмен відзначив свій день народження – йому виповнилося 45 років.

Коли в Україні стало більш-менш безпечно, пара вирішила повернутись. А приводом став день народження Лілії – коханої Мурата. Дівчина приїхала до себе додому, до мами, до села Снятинської міської громади Коломийського району Івано-Франківської області Стецева. Вона похвалилася будинком, у якому живе її сім'я та садом. Повернулися в Україну: наречена колишнього чоловіка Ані Лорак відзначила 26-річчя та похвалилася фігурою у мінісукні В особистому обліковому записі в Інстаграм візажист із Києва поділилася святковими фото. У кадрі наречена колишнього чоловіка Ані Лорак постала в коротенькій жовтій сукні, що підкреслила її прекрасну струнку фігуру. У руці дівчина тримає в'язку повітряних куль, а в іншій - букет червоних троянд.

"З днем народження, мене. Солодкі 26", - зазначила у публікації Лілія.

Нагадаємо, розповніла Ані Лорак у клоунському вбранні виступила на весіллі у Вірменії: "Терміново худнути!"