Львівський сирник став символом знаменитого українського міста, як і кава, яку у ньому варять. Цей десерт має довгу історію, популярний у всій країні та далеко за її межами. Відомий кулінар та телеведуча Ліза Глинська поділилася старовинним рецептом знаменитих ласощів.
Популярний фудблогер та переможниця другого сезону кулінарного шоу "МастерШеф" Ліза Глинська вивчила історію свого роду та дізналася, що її прабабуся – із Волинської області. Її після "розкулачування" відправили до Сибіру, відібравши все майно. Кухар хоче зробити свій внесок у відродження української кухні. Вона нагадала про те, як готувати львівський сирник.
Знадобляться такі інгредієнти:
- 700 г сиру 9% жирності;
- 3 яйця;
- 100 г цукру;
- 30 г манної крупи;
- 50 мл сметани 20% жирності;
- 50 г вершкового масла (0,25 пачки);
- дрібка солі;
- 100 г світлих родзинок;
- цедра одного лимона/апельсина;
- 20 мл рафінованої олії;
- 200 г молочного шоколаду.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Протріть сир через сито, додайте розтоплене вершкове масло, цукор, сметану та сіль. Натріть цедру лимона чи апельсина, додайте манку. Добре перемішайте інгредієнти до однорідності, після чого перебийте блендером.
Додайте яйця та ще раз перемішайте. Підготуйте ізюм: його потрібно промити теплою водою, просушити та ввести у сирну масу.
Змастіть форму з боків вершковим маслом. На дно покладіть пекарський папір, викладіть сирну масу, розрівняйте. Зверху також накрийте сирник пергаментом.
Випікайте десерт у духовці 45 хвилин при 180 градусах. Охолоджений львівський сирник треба відправити в холодильник мінімум на п'ять годин.
Після цього необхідно приготувати глазур. Розтопіть шоколад з маслом у МВ-печі або на водяній бані, покладіть сирник на решітку і полийте зверху глазур'ю. Відправте десерт у холодильник на 20-30 хвилин. Смачного!
Нагадаємо, який інгредієнт потрібно додати в сирники, щоб вони стали більш пишними та смачними.