Кішки оберігають дім від зла і хвороб: унікальні здібності пухнастих красунь

Кішки – одні з найбільш таємничих домашніх вихованців. Наші предки приписували їм спілкування з потойбічними силами, вміння бачити душі померлих, здатність викликати віщі сни і багато чого іншого. Про те, як коти і кішки захищають людину від негативу, зла і хвороб, складали легенди.

Кішки оберігають дім від зла і хвороб: унікальні здібності пухнастих красунь - today.ua

На думку екстрасенсів, кішки очищають простір навколо себе, вони тонко відчувають і можуть вирівнювати енергетичні «перекоси». Хвостаті улюбленці передчувають біду і здатні відвести її від своїх господарів.

Якщо ваша кішка часто муркоче, знайте, в цей момент вона лікує ваше серце, вирівнює його ритм, заспокоює і розслабляє нервову систему. Люди, у яких в будинку живуть кішки, рідше страждають від серцевих нападів, депресій і нервових зривів.

Чим темніше забарвлення вашої кішечки, тим могутнішим вона є захисником. Тварини з темною і чорною шерстю оберігають всіх членів сім'ї від будь-якого негативу, посланого ззовні.

Кішки оберігають дім від зла і хвороб: унікальні здібності пухнастих красуньКішки зі світлим забарвленням приваблюють в дім радість, здоров'я і щастя.

Кішка – кращий психолог. Самотні люди відчувають себе набагато краще, якщо в їх будинку живе кіт. Його ласкаве муркотіння допомагає впоратися з переживаннями і важкими думками, дотики до його м'якої вовни розслаблюють і позбавляють від тривожності і смутку.

Кішки змушують людей частіше посміхатися і радіти життю, стимулюють бажання розвиватися, рухатися вперед.

Біоенергетики стверджують, що кішки пропускають через себе всі негативні потоки в будинку, перетворюючи їх у позитивні.

Аура домашніх котиків досягає 50-ти метрів, це робить їх справжніми фільтрами негативу в навколишньому середовищі. Кішки дарують своїм господарям, які до них добре ставляться і дбають, удачу у всіх справах.

Якщо ви прокинулися і побачили перед собою кішку, то постарайтеся згадати сон, який ви бачили до моменту пробудження. Таким способом коти нерідко доносять до господарів важливу інформацію.

Нагадаємо, раніше фахівці назвали три породи кішок, які притягують в будинок гроші і добробут.