Успіхи ЗСУ, смерть Путіна та закінчення війни: прогноз екстрасенса Романа Шептицького

Автор: Леся Ловіцька

Роман Шептицький повідомив українців про подальший розвиток повномасштабної війни. Півфіналіст 20-го сезону "Битви екстрасенсів" спрогнозував контрнаступ наших захисників, а також закінчення бойових дій у країні. Він відповів і на запитання щодо смерті лідера російських окупантів Володимира Путіна.

Успіхи ЗСУ, смерть Путіна та закінчення війни: прогноз екстрасенса Романа Шептицького - today.ua

Езотерик вважає, що майбутнє літо буде знаковим для України. У цей період прийматимуть важливі рішення та підписуватимуть документи. Шептицький вважає, що є велика можливість для повернення захоплених територій, особливо це стосується населених пунктів у Запорізькій та Херсонській областях.

Влітку наша держава отримає значну допомогу від західних партнерів. Наші бійці відіб'ють території, які належали нам до 24 лютого 2022 року. Донбас та Крим будуть звільнені пізніше.

Екстрасенс попередив громадян про можливість масованих ракетних обстрілів, особливо у нічний період. Рашисти хочуть зірвати контрнаступ і продовжать тероризувати українців, щоб посіяти страх.

Популярні зараз

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Росіяни почали випускати крилаті ракети з гелікоптерів: українців попередили про небезпеку

Агресори сконцентрують увагу на прифронтових територіях, а центральні та західні менше піддаватимуться атакам. Окупанти прив'язані до свят, тому часто влаштовують атаки у певні знакові дати.

Щодо смерті Путіна, на яку чекає більшість українців, то у Романа Шептицького своя думка з цього приводу. Екстрасенс вважає, що президента РФ давно немає в живих, а його роль виконують двійники.

"Я й надалі дотримуюсь своєї теорії, що Путіна вже немає, як мінімум, років сім-вісім. А коли прийде крах путінської системи та всім його двійникам? Я вважаю, що з кожним днем крах все активніше наближається. Протягом літа в них будуть наростати внутрішні бунти, активізуватиметься опозиційна сила, яка бореться проти путінської коаліції. Також у країні-агресорі триватимуть вибухи та пожежі, доки не буде повалено владу", - цитує провидця УНІАН.

При цьому Шептицький вважає, що революція у Росії не настане дуже швидко. Тому що система, яка будувалася десятиліттями, не може бути скинута за лічені місяці.

Успіхи ЗСУ, смерть Путіна та закінчення війни: прогноз екстрасенса Романа Шептицького

Екстрасенс вважає, що ВСУ має шанси відбити більшу частину захоплених територій у 2023 році. Проте, за його словами, "спокою в Україні не буде до 2027 року". Роман Шептицький вказав на "модель Ізраїлю" - без активних боїв, але з періодичними атаками ворога.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Маючи таку сусідку як Росія, ми не можемо бути впевненими в тому, що нас ніхто не чіпатиме", - підсумував він.

Раніше коли і як закінчиться війна в Україні спрогнозувала таролог та астропсихолог Ангеліна Вакуліна.