Коли та як закінчиться війна в Україні: астрологічний прогноз

Автор: Леся Ловіцька

Коли та як закінчиться війна в Україні – найважливіше питання, яке хвилює наших співвітчизників. З'явився новий астрологічний прогноз щодо завершення бойових дій у нашій країні.

Коли та як закінчиться війна в Україні: астрологічний прогноз  - today.ua

Таролог та астропсихолог Ангеліна Вакуліна заявила, що Росія буде змушена віддати окуповані території України. Це станеться найближчим часом. Зазначено, що у будь-якому разі перемога – за нашою державою. При цьому РФ самостійно відмовиться від захоплених регіонів, у тому числі від Криму.

"Яким чином закінчиться війна? Все буде дуже несподівано. Найімовірніше - це буде зміна влади в РФ, а укладання договору буде з іншою владою. У Росії буде поділ території, громадянська війна та частина території може відійти Китаю. Будуть виплачені компенсації Україні", – зазначила езотерик.

За словами Вакуліної, наші території успішно звільнятимуться протягом усього літа – "паразита вдасться вигнати". Кордони нашої держави на політичній карті будуть відновлені. Астролог наголосила, що 2023 рік стане роком швидкості, причому не лише у подіях, що стосуються України, а й усього світу.

Популярні зараз

Частина українців не отримає пенсію за червень: у ПФУ назвали причину

В Україні запровадили найжорсткіші відключення електроенергії

Українців попередили, що їм можуть не зарахувати частину страхового стажу: хто ризикує не вийти на пенсію вчасно

У піджаку без гудзиків та з незвичайною брошкою: Олена Зеленська показала новий діловий образ

Коли та як закінчиться війна в Україні: астрологічний прогноз Що чекає на Росію

На думку таролога, вже восени в Росії спостерігатимуться перевороти, революції - все вказує на зміну влади в країні-агресорі. В Україні ж у 2024 році очікується багато позитивних подій. У розвиток вкладуть багато коштів, причому допомога надходитиме від багатьох партнерів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Варто дочекатися закінчення бойових дій. В Україну вкладатимуть, спонсоруватимуть, відновлюватимуть. Деякі країни відіграють вирішальну роль. З наступного року наша країна входить у чудові астрологічні транзити, які я
переглянула і в астрології, і в таро", - цитує Ангеліну Вакуліну "Главред".

Раніше прогнозами завершення війни в Україні поділилися Валерій Шатілович, а також математичний геній Григорій Кваша.