Кімнатні квіти виганяють хвороби: Топ-5 зелених цілителів для будинку

Автор: Шевченко Лилия

Обов'язково придбайте для свого будинку ці п'ять красивих кімнатних рослин. Вони володіють унікальною властивістю виганяти з житла хвороби і оздоровлювати приміщення.

Кімнатні квіти виганяють хвороби: Топ-5 зелених цілителів для будинку - today.ua

Лимон

Кімнатні квіти виганяють хвороби: Топ-5 зелених цілителів для будинкуУ будинку, де росте лимонне дерево, дуже рідко хворіють застудами та грипом. І в цьому немає ніякого чарівництва. Справа в тому, що листя лимона виділяють в повітря біологічно активні речовини, які знищують патогенні мікроорганізми, включаючи всі види вірусів.

Фікус Бенджаміна

Кімнатні квіти виганяють хвороби: Топ-5 зелених цілителів для будинкуЦя рослина захищає від хвороб легенів. Листя фікуса Бенджаміна вбирає токсини і пил, а натомість виділяє чистий кисень. Не забувайте частіше влаштовувати квітці водні процедури, щоб змити з її листя бруд.

Хамедорея

Кімнатні квіти виганяють хвороби: Топ-5 зелених цілителів для будинкуЦя рослина визнана одним з найкращих зелених «фільтрів» для повітря. Листя хамедореї очищає повітря в приміщенні від формальдегідів, токсинів і пилу. Дуже корисно тримати в будинку цю квітку тим, хто страждає астмою і алергією на пил.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Одна з європейських країн збільшить розмір виплат українським біженцям

Бегонія

Кімнатні квіти виганяють хвороби: Топ-5 зелених цілителів для будинкуЦя яскрава квітуча рослина зволожує і очищає повітря від пилу, нейтралізує випромінювання від електроприладів, виділяючи при цьому велику кількість кисню.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Сансевієрія

Кімнатні квіти виганяють хвороби: Топ-5 зелених цілителів для будинку«Тещин язик» допомагає очистити повітря в приміщенні від будь-яких шкідливих домішок, тому цю рослину нерідко ставлять на кухні. Сансевієрія цілодобово виробляє кисень і фільтрує повітря, вбираючи небезпечні для здоров'я людини сполуки.

Між тим, кімнатні квіти здатні не тільки дарувати людям здоров'я, але й притягувати у дім щастя й удачу. Які рослини є справжніми талісманами?