Кімнатні рослини, які прискорять одужання при грипі та ГРВІ
У період пандемії коронавіруса люди прагнуть захистити себе і свої сім'ї усіма можливими способами. Не варто забувати, що в період карантину більшість людей сидять по домівках, тому дезінфекція та зволоження повітря у приміщеннях вкрай важливі. Це не означає, що потрібно обприскувати квартиру антисептиком, досить згадати, що у нас є кімнатні квіти.
Фахівці назвали 5 видів кімнатних рослин, які цілодобово виробляють кисень, зволожують і дезінфікують повітря, поглинають шкідливі токсини. Якщо ці квіти є у вашому будинку, то у вас буде менше шансів підхопити інфекцію верхніх дихальних шляхів, так і процес одужання піде набагато швидше.
Але важливо пам'ятати, щоб квіти приносили користь, за ними треба ретельно доглядати: регулярно поливати і вносити підживлення, влаштовувати душ або протирати листя вологою м'якою ганчіркою.
Тещин язик
Непоказна і не особливо приваблива сансевієрія – одна з найкорисніших рослин для дому. Її довгі жорсткі листя являють собою унікальні природні фільтри, які поглинають шкідливі та токсичні речовини і віддають очищене, насичене киснем повітря. Працює маленький «зелений заводик» цілодобово. Тещин язик варто розмножити і поставити в кожній кімнаті, включаючи кухню.
Хлорофітум
Не просто так майже у всіх медичних установах колоситься хлорофітум. Доглядати за цією рослиною простіше простого, зате користі дуже багато. Деякі фахівці називають цю рослину «легенями будинку», за властивостями поліпшення мікроклімату хлорофітум дуже схожий з сансевієрією.
Ялівець
Ця ароматна хвойна рослина збагачує повітря квартири цілющими речовинами, які прискорюють одужання у хворих на ГРВІ. Крім того, ялівець сприяє зміцненню захисних сил організму.
Евкаліпт
Там, де росте евкаліпт, мешканці рідко хворіють простудними захворюваннями і грипом. Це рослина ефективно знезаражує і зволожує повітря. Крім того, вона сприяє очищенню бронхів і легенів.
Мирт
Невеликий кущик мирту здатний збагатити повітря середньої по площі квартири. Його листя виділяють у повітря біологічні активні речовини – фітонциди, які знищують хвороботворних бактерій і вірусів.