Господарі були шоковані, коли побачили, на кого перетворилось цуценя золотистого ретривера через 2 місяці

Сімейна пара зважилася на покупку собаки. Вибір припав на одну з найкрасивіших у світі порід – золотистий ретривер. Цуценя взяли недорого, заводчик казав, що дешева ціна пояснюється відсутністю документів, оскільки реєстрація собак коштує недешево. Оскільки чоловік і дружина купували песика для душі, а не для участі у виставках і отримання потомства, то вирішено було на оформленні документації заощадити. А даремно!..

Господарі були шоковані, коли побачили, на кого перетворилось цуценя золотистого ретривера через 2 місяці - today.ua

Коли милий малюк потрапив у свій новий будинок, йому ледь виповнився 1 місяць, у цьому віці він дійсно був дуже схожий на золотистого ретривера. Але час минав, і вже через місяць господарі помітили, що їх улюблений песик Дюк (так назвали цуценя) зовсім не схожий на собак своєї породи.

Господарі були шоковані, коли побачили, на кого перетворилось цуценя золотистого ретривера через 2 місяціТіло малюка збільшувалася в розмірах, а лапи лишалися непропорційно короткими. Складалося враження, що цуценя золотистого ретривера перетворюється на величезну таксу.

Звичайно ж, господарі зрозуміли, що хитрий заводчик їх просто обдурив, продавши їм замість чистопорідного песика золотистого ретривера незрозумілу суміш. Однак за цей час родина так прив'язалася до тварини, що про повернення його колишньому господареві не могло бути й мови. Крім того, Дюк виявився дуже вірним, добрим і грайливим псом, з міцним здоров'ям.

Господарі були шоковані, коли побачили, на кого перетворилось цуценя золотистого ретривера через 2 місяціЗа словами господаря Дюка, він ні крапельки не пошкодував, що саме це цуценя потрапило колись в їхню сім'ю. Однак підкреслив, що якщо ви плануєте обзавестися породистим вихованцем, то не варто вірити на слово заводчикам, краще вимагати документи.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам дивовижну історію, що сталася в родині, яка купила цуценя німецької вівчарки. Малюк виявився чистокровним, але одне його несподіване перетворення шокувало господарів. Що сталося з песиком?