Цуценя німецької вівчарки змінилося до невпізнання всього за одну ніч, господиня шокована

Господиня милого цуценя німецької вівчарки поділилася з користувачами Мережі незвичайною історією, яка сталася у їхньому домі зовсім недавно.

Цуценя німецької вівчарки змінилося до невпізнання всього за одну ніч, господиня шокована - today.ua

Одного разу увечері вся сім'я спокійно пішла спати, ніщо не віщувало таких несподіваних змін у маленького кучерявого вихованця. Вранці господиня не впізнала свого цуценя. Про це вона розповіла на сторінці в своєму акаунті в соціальних мережах.

Жінка зізналася, що в якийсь момент не повірила своїм очам, її відвідала думка, що її улюбленого малюка просто підмінили. На неї дивилася зовсім інша мордочка, більш серйозна і доросла...

Цуценя німецької вівчарки змінилося до невпізнання всього за одну ніч, господиня шокованаПізніше господиня цуценя німецької вівчарки зрозуміла, що її улюбленець почав дорослішати. Хрящі в його вушних раковинах зміцніли і вушка піднялися. Ця відома фізіологічна особливість собак породи німецька вівчарка, хоч і відома абсолютно всім заводчикам, але все ж нерідко вводить в ступор господарів. Адже ввечері лягав спати кумедний песик, а вранці прокинувся вже зовсім інший – з вертикально стоячими вухами дорослий пес.

Якщо розглядати етапи дорослішання німецьких вівчарок, милі звисачі вушка властиві цуценятам, коли вушні раковини вирівнюються вертикально, це означає, що собака увійшов в підлітковий вік.

Цуценя німецької вівчарки змінилося до невпізнання всього за одну ніч, господиня шокованаЦікаво в цій історії те, що зазвичай у німецьких вівчарок вушка поступово піднімаються, тоді як у песика, про якого тепер знає весь Інтернет, вони встали буквально за одну ніч.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам історію про чарівного хаскі в блакитному светрі, який кожен день сидів біля входу в торговий центр. Журналісти здивувалися, з'ясувавши історію цієї собаки і його господині.