Білорусь заборонила громадянам виїжджати з країни

Автор: Шевченко Лилия

Влада Білорусі ухвалила рішення закрити кордони, щоб зупинити поширення коронавіруса. Громадянам країни заборонено виїжджати за кордон, а в'їзд на територію держави дозволений тільки після пред'явлення довідки.

Білорусь заборонила громадянам виїжджати з країни - today.ua

З метою запобігання поширенню в країні COVID-19 Рада міністрів Білорусі прийняла постанову, згідно з якою, через десять днів після опублікування, на території держави будуть діяти спеціальні протиепідемічні норми. Йдеться про припинення перетину держкордону Білорусі громадянами держави і іноземцями, які мають дозвіл на постійне або тимчасове проживання на території Республіки.  Даним категоріям населення буде тимчасово заборонено виїзд з країни.

В'їзд на територію Білорусі буде відкритим, але тільки після надання медичної довідки про негативний результат тесту на коронавірус. Білорусь заборонила громадянам виїжджати з країни Виїзд з Республіки Білорусь буде дозволений особам з дипломатичними і службовими паспортами, екіпажам повітряних і морських суден, членам офіційних делегацій, водіям міжнародних автомобільних перевезень, проїзним бригадам і відрядження.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Рядові громадяни зможуть виїхати з країни тільки в разі отримання повідомлення про важку хворобу або про смерть близького родича, чоловіка (дружини), для отримання медичної допомоги, які мають посвідку на проживання в іншій державі, які працюють або отримують освіту на території іноземної держави. При цьому виїхати з країни на роботу або навчання можна буде не частіше ніж один раз на шість місяців.

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

Польський синдром: Китай почав відмовлятися від української аграрної продукції

Українців закликали готуватися до блекауту і закуповувати генератори

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Олександр Лукашенко і його син були відсторонені від участі в Олімпійських іграх.