Лукашенко і його сина відсторонили від участі в Олімпійських іграх

Автор: Лобанова Єлизавета

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) відсторонив президента Білорусі Олександра Лукашенка і його старшого сина Віктора Лукашенко від участі в Олімпійських іграх. У відповідь на таке рішення Лукашенко назвав Міжнародний олімпійський комітет "бандою" і не виключив, що держава звернеться до судових інстанцій.

Лукашенко і його сина відсторонили від участі в Олімпійських іграх - today.ua

У комітеті вважають, що білоруський президент "не захищає спортсменів від політичної дискримінації", саме тому його тимчасово відсторонили від участі в заходах в рамках Олімпійських ігор.

Син Лукашенка, який займає в уряді позицію першого віце-президента, також підозрюється в політичній дискримінації, через що усунений від усіх заходів під егідою організації.

Президент МОК Томас Бах заявив, що в жовтні олімпійський комітет отримав "багато тривожних листів від спортсменів і журналістів" і тепер розслідує можливу дискримінацію білоруських спортсменів за ознакою політичних поглядів. Лукашенко і його сина відсторонили від участі в Олімпійських іграх Олександр Лукашенко жорстко відреагував на таке рішення МОК. За його словами, "Бах і його банда" повинні пояснити, в чому конкретно винен Лукашенко, і чому по відношенню до нього було прийнято відповідне рішення.

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

Польський синдром: Китай почав відмовлятися від української аграрної продукції

Українців закликали готуватися до блекауту і закуповувати генератори

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Треба нам звернутися в суд. Нехай Бах і банда розкажуть, у чому моя вина, що я свою країну захищаю ?! Ну так ви мене підтримуєте в цій політиці в переважній більшості, і я захищаю свою країну. Я захищаю вас. За що ж мене карати, щоб я не брав участі в якихось заходах ", - заявив білоруський президент.

Раніше повідомлялося, що Олександр Лукашенко звинуватив владу України в спробах "придушити Білорусь".