Аваков ввів пільги для поліцейських

915
Аваков ввів пільги для поліцейських - today.ua
Фото: glavred.info

Арсен Аваков повідомив, що з 1 листопада 2018 року Міністерство внутрішніх справ запустило програму компенсації коштів поліцейським за оренду квартир.

– Ми представляємо сьогодні перший і не останній мотиваційний пакет для поліцейського, який запрацює частково зараз, з листопада, а в повному обсязі – з 1 січня 2019 року, – сказав голова МВС Арсен Аваков.

Відзначається, що в райцентрі компенсація за оренду складе від 1,9 тисячі до 2,9 тисячі гривень, а в обласному центрі – від 2,9 тисячі до 4,3 тисячі гривень.

Міністр додав, що програма також передбачає збільшення зарплати на 30 відсотків, введення системи отримання власного житла після двох років служби на підставі іпотеки до 20-річного пільгового фінансового лізингу з урахуванням повного погашення відсотків з боку міністерства та бонусного погашення до 40 відсотків лізингу МВС за вислугу років.

– Ми сподіваємося, що наш соціальний проект не тільки приверне нових співробітників, а й утримає діючі професійні й чесні кадри, – сказав голова Нацполіціі Сергій Князєв.

Нагадаємо, в Україні зросла вартість оренди та купівлі квартир.

Раніше повідомляли, що в Україні з’являться новобудови “під оренду”.

У планах Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства – дозволити забудовникам будувати орендні будинки-комплекси, в яких квартири будуть не продаватися, а здаватися.

У Кабміні вважають, що така ініціатива дозволить збільшити кількість доступного житла і знизити середні ціни на оренду.

загрузка...