РосЗМІ поширюють фейк про зникнення італійського журналіста на Донбасі

Автор: Оксана Житнюк

Стало відомо про поширення чергового фейку про Донбас російськими мас-медіа. Про це повідомили в прес-службі Міністерства оборони України.

РосЗМІ поширюють фейк про зникнення італійського журналіста на Донбасі - today.ua

Так, російські ЗМІ поширили фейкову новину про те, що на сході України нібито зник італійський фоторепортер Роберто Травано, який отримав міжнародну нагороду за фотографію загиблого українського військовослужбовця Сергія Кобченко.

В Міноборони наголосили, що за "дивним збігом обставин", незабаром після публікації про отриману нагороду за фото загиблого на Донбасі старшого сержанта ЗСУ Сергія Кобченко, яка була представлена ​​італійським фоторепортером Роберто Траваном на розгляд Міжнародного конкурсу Tokyo International Foto Awards, в російських пропагандистських ЗМІ масово почали поширювати фейкову новину про нібито "зникнення" фотографа. При цьому журналісти країни-агресора наголошували, що італієць "зник" на частині Донбасу, яка підконтрольна українській владі.

За даними Міноборони, Травано вийшов на зв'язок та повідомив, що він живий та здоровий, а також вчасно повернувся з України в Італію, щоб провести різдвяні свята в родинному колі.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

У відомстві додали, що саме з окупованих територій Донбасу російські спецслужби підняли цю хвилю дезінформації, яку згодом поширили пропагандистські видання Росії.

Фотографія Травана отримала золоту нагороду в номінації "Останній погляд..." на конкурсі Tokyo International Foto Awards.

РосЗМІ поширюють фейк про зникнення італійського журналіста на Донбасі

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, раніше було розкрито черговий фейк на російському телебаченні. Зокрема, в сюжеті на каналі "Россия 24" показали нібито надрозумного робота Бориса, який насправді виявився людиною в костюмі.

Також фейковий "українець" розповів про свою участь у російській пропаганді на замовлення "Першого каналу".

Головне