Росія вирішила не відправляти своїх спостерігачів на президентські вибори в Україну

1403
Росія вирішила не відправляти своїх спостерігачів на президентські вибори в Україну - today.ua

Російська сторона ухвалила рішення не відправляти своїх спостерігачів на президентські вибори в Україну “з міркувань безпеки”. Про це заявили в МЗС РФ.

Недопуск російських спостерігачів на вибори дипломати вважають “грубим порушенням міжнародних зобов’язань в області загальноприйнятих електоральних процедур”.

“У цих умовах російська сторона, виходячи з міркувань безпеки наших представників у спостережній місії БДІПЛ, прийняла рішення утриматися від їх спрямування на Україну”, – сказано в заяві МЗС.

У МЗС вважають, що відсутність їх представників серед спостерігачів на українських виборах ставить результати волевиявлення громадян під сумнів.

Раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив про те, що недопуск спостерігачів з Росії “знижує легітимність виборів” президента України.

“…Це не означає, що Росія може не визнати результати виборів, але очевидно в цьому випадку для всього світового співтовариства, що дискримінаційні заходи у відношенні до однієї з країн або групи країн призводять до зниження рівня легітимності”, – додав Пєсков.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстрований законопроект про заборону допуску спостерігачів з РФ на парламентські і президентські вибори в Україні.

Також президент України Петро Порошенко заявив, що віддасть наказ Державній прикордонній службі України не пускати спостерігачів від Росії на вибори президента.

загрузка...