Рева розповів, хто не отримає субсидії готівкою

Автор: Лобанова Єлизавета

Субсидії готівкою з наступного року перестануть виплачувати тим громадянам, які несвоєчасно оплачують житлово-комунальні послуги (ЖКП). Відповідні зміни планується внести до законодавства. Про це на брифінгу заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Рева розповів, хто не отримає субсидії готівкою - today.ua

"Хто допускав прострочення з оплатою, маючи на руках гроші, які їм виплатили, протягом наступного року отримуватимуть субсидію вже в безготівковій формі", - сказав Рева.

Міністр додав, що якщо такі прострочення з оплатою будуть пов'язані з донарахуваннями за газ у зв'язку з рішенням суду, то вони не будуть впливати на виплату субсидії.

Зараз субсидія не призначається, якщо у домогосподарства є місячне прострочення по ЖКП понад 340 грн. У разі його погашення субсидію можуть відновити. Крім того, якщо переважна більшість одержувачів субсидії витратить її не за призначенням, тобто не на оплату житлово-комунальних послуг, від ідеї видавати готівку на руки Уряд взагалі може відмовитися. Натомість українці будуть отримувати лише ту частину знижки, яку вони зекономили. Таким чином міністр соціальної політики Андрій Рева пояснив громадянам, в якому випадку вони можуть втратити право на отримання субсидії готівкою.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадуємо, з 1 травня в Україні буде діяти норма, в рамках якої людина, що має місячну заборгованість за житлово-комунальні послуги, не отримає субсидію на наступний період.

Раніше міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив одержувачам субсидій, що держава не буде компенсувати вартість комунальних послуг з надвисокими показниками споживання.