Порушення психіки і травматизм: Комаровський розповів, чим для дітей небезпечне зловживання гаджетами

Автор: Оксана Житнюк

Використання дітьми гаджетів у надто ранньому віці може призвести до суттєвих проблем як із психічним, так і з фізичним здоров'ям дитини. Про це повідомив відомий український лікар-педіатр Євген Комаровський на своїй сторінці в Instagram.

Порушення психіки і травматизм: Комаровський розповів, чим  для дітей небезпечне зловживання гаджетами - today.ua

Він наголосив: якщо дитина використовує гаджети до того, як починає пізнавати основи устрою життя, швидше за все, це може впливати на психіку, порушувати координацію рухів, призводити до травматизму і так далі.

"Дитина бачить, як котиться м'яч, а потім падає в річку. У реальному житті реакція буде по типу "наша Таня гучно плаче". А коли це сталося на екрані, дитина не розуміє, що м'яч зник назавжди. Інший момент: коли потрібно бігати, стрибати, скакати, в результаті чого формується рухова система, ростуть легені, серце, а судини вчаться адаптуватися до постійно мінливої ​​фізичної активності, людське дитинча сидить і дивиться на мерехтливий екран. До чого це призведе - не знає ніхто", - зазначив педіатр.

Також Комаровський виступив категорично проти комп'ютерних ігор до дворічного віку. А для батьків існує стандартне правило, якого дорослим дуже складно дотримуватися, - не більше двох годин екранного часу на добу.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Боженька або еволюція так запрограмували, що дитинчата всіх ссавців копіюють поведінку дорослих. І коли дитя з ранку до ночі бачить тата, який уткнувся в гаджет, воно виросте таким самим", - підсумував Комаровський.

Нагадаємо, раніше Комаровський розповів, чому дітям не можна давати таблетки.

Головне