Порошенко лікують від коронавіруса в приватній клініці, де доба коштує 11 500 гривень: усі подробиці

У лідера "Європейської солідарності" і екс-президента Петра Порошенка на фоні коронавіруса і двосторонньої пневмонії погіршився стан здоров'я. Про це повідомила його дружина Марина Порошенко, зазначивши, що Петро Олексійович знаходиться в лікарні під наглядом лікарів. Журналісти "Страны" з'ясували, в якому медичному закладі перебуває Порошенко, і скільки там коштує лікування. Разом з ним в стаціонарі перебуває і 20-річна дочка Євгенія. Її стан стабільний.

Порошенко лікують від коронавіруса в приватній клініці, де доба коштує 11 500 гривень: усі подробиці - today.ua

Петра Порошенко привезли у приватну клініку "Оберіг" трохи більше тижня тому. 29 вересня екс-президент отримав позитивний тест на коронавірус і йому стало дуже погано. Стаціонар, куди привозять хворих на коронавірус, відкрився в цій клініці якраз напередодні приїзду Порошенко. Він відділений від інших підрозділів і забезпечений всією необхідною апаратурою для лікування коронавірусних хворих.Порошенко лікують від коронавіруса в приватній клініці, де доба коштує 11 500 гривень: усі подробиці На гарячій лінії медустанови розповіли, що усі палати оснащені апаратурою для кисневої підтримки, є можливість штучної вентиляції легенів будь-якого рівня складності, а також надається реанімаційне лікування з апаратами постійного моніторингу стану всіх функцій організму. Стаціонарне відділення розраховане на 20 осіб. Без позитивного тесту на коронавірус тут нікого не приймають. Транспортують в "Оберіг" пацієнтів прямо з дому або іншої лікарні реанімобілем.

Журналісти з'ясували, що доба в одномісній палаті коштує в цій клініці 11 500 гривень. У вартість входить триразове харчування та догляд. В палатах є безкоштовний WI-FI. Доба в двомісній палаті з кожного хворого коштує по 9 500 грн. Вартість медикаментів в дану суму не входить.

Раніше Марина Порошенко дала інтерв'ю Яніні Соколовій , в якому розповіла про погіршення показників аналізів Петра Порошенка. Дружина Петра Олексійовича 1 жовтня отримала результати тесту на коронавірус, який виявився негативним.

ДЖЕРЕЛОstrana.ua