“Пообіцяв знищити корупцію“: Зеленський призначив нового голову Житомирської ОДА

У понеділок, 12 серпня, Володимир Зеленський відправився з робочим візитом в Житомирську область. Там він призначив нового голову Житомирської обласної державної адміністрації. Ним став екс-заступник начальника головного управління (з дислокацією в Маріуполі) регіонального органу Служби безпеки України Віталій Бунечко.

“Пообіцяв знищити корупцію“: Зеленський призначив нового голову Житомирської ОДА  - today.ua

"Дозвольте мені представити нового голову Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечко. Я вас вітаю", - урочисто відзначив Зеленський.

Він також передав Бунечко посвідчення, а новий голова Житомирської ОДА, у свою чергу, пообіцяв викоренити корупцію і зосередитися на розвитку регіону.

Деякі ЗМІ пов'язують Віталія Бунечка з олігархом Ігорем Коломойським. Зокрема, його рідний брат В'ячеслав Бунечко займає посаду начальника одного з департаментів "Укрнафти", яка знаходиться під операційним управлінням групи "Приват" Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Нагадуємо, 22 липня Володимир Зеленський видав ряд розпоряджень про звільнення з посад сімох голів районних державних адміністрацій. Ще раніше, 16 липня, президент України Володимир Зеленський звільнив 22 голів райдержадміністрацій в чотирьох областях країни.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський звільнив Олександра Сирського з посади командувача Об'єднаних сил і призначив на неї генерал-лейтенанта Володимира Кравченка.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua