Зеленський призначив нового командувача ООС

Президент України Володимир Зеленський звільнив Олександра Сирського з посади командувача Об’єднаних сил і призначив на неї Володимира Кравченка. Відповідні укази оприлюднено на офіційному сайті глави держави.

Зеленський призначив нового командувача ООС - today.ua

"Призначити генерал-лейтенанта Кравченка Володимира Анатолійовича командувачем об’єднаних сил", – йдеться в указі №579/2019.

Крім того, указом №577/2019 Володимир Зеленський звільнив з посади командувача ОС Олександра Сирського.

Також указом №576/2019 глава держави звільнив генерал-полковника Сергія Попка з посади командувача Сухопутних військ Збройних сил України та призначив на його місце вже звільненого з посади командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Олександра Сирського.

Відомо, що Володимир Кравченко до сьогодні був командувачем військ оперативного командування "Північ" з центром у Чернігові, яке поширювалось на північні області України.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський призначив головою Державного управління справами Сергія Борзова, зятя продюсера “Ліги сміху”. Його дружина, Ірина Борзова, перемогла на окрузі №14 у Вінницькій області. Ірина Борзова - донька продюсера шоу “Ліга сміху” і власниця бізнесу в окупованому Криму. До цього Борзов був тимчасово виконуючим обов’язки керівника Державного управління справами. Він обійматиме посаду протягом п’яти років.