Підпал будинку Гонтаревої під Києвом: Данилюк “наїхав“ на Коломойського

Секретар РНБО Олександр Данилюк заявив, що український бізнесмен Ігор Коломойський заявами в пресі сам створив умови для звинувачень у причетності до підпалу будинку екс-глави НБУ Валерії Гонтаревої.

Підпал будинку Гонтаревої під Києвом: Данилюк “наїхав“ на Коломойського - today.ua

"Коломойський сам створив всі умови для таких звинувачень і для неконтрольованого розвитку подій погрозами під час націоналізації ПриватБанку через лояльних людей у владі, а також своїми заявами в пресі", – заявив секретар РНБО Олександр Данилюк.

Нагадаємо, бізнесмен Ігор Коломойський має намір піти судом на екс-главу Національного банку України Валерію Гонтареву, яка після ряду інцидентів (підпалу будинку під Києвом і машини сина) звинуватила його в цькуванні.

Today.ua раніше писав про те, як екс-глава НБУ назвала “дурнею” слова своїх опонентів, які припускають, що вона сама організувала підпал будинку і автомобіля своєї невістки, щоб отримати політичний притулок у Великобританії і уникнути слідства в Україні. Гонтарева також заявила, що їй “погрожували останні п’ять років. Зараз погрози надходили тільки від Коломойського і Портнова. Всі вони були в публічній площині”.

ДЖЕРЕЛОfocus.ua