Гонтарева зробила відверту заяву щодо погроз

Екс-глава НБУ назвала "дурнею" слова своїх опонентів, які припускають, що вона сама організувала підпал будинку і автомобіля своєї невістки, щоб отримати політичний притулок у Великобританії і уникнути слідства в Україні. Гонтарева також заявила, що їй "погрожували останні п'ять років. Зараз погрози надходили тільки від Коломойського і Портнова. Всі вони були в публічній площині".

Гонтарева зробила відверту заяву щодо погроз - today.ua

Валерія Гонтарева підкреслила, що не знає, хто стоїть за підпалом будинку.

Вона заявила, що не бачить, чим їй може допомогти статус політичного біженця у Великобританії.

"Я легально живу і працюю у Великобританії. Я не бачу, чим мені допоможе статус біженця в цій країні", - зазначила Валерія Гонтарава.

Екс-глава НБУ додала, що знаходиться вдома після того, як її збила машина в кінці серпня.

"У мене вже було дві операції на нозі, зараз я вдома, мене відпустили з госпіталю на два тижні до наступної операції. Після цього належить ще одна операція", - зізналася Гонтарева.

Нагадаємо, інцидент з наїздом авто на Валерію Гонтареву в Лондоні місцева поліція кваліфікувала як нещасний випадок — водій не зник з місця ДТП і дав свідчення поліції. Також повідомлялося, що в Україні Валерія Гонтарева є фігурантом кримінальної провадження, відкритого 31 липня 2019 року «за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами правління Національного банку україни, які діяли з метою одержання неправомірної вигоди». Суд дав добро Державному бюро розслідувань України на примусовий привід на допит екс-глави Нацбанку.

ДЖЕРЕЛОcensor.net.ua