Підліток, що вбив українського військового на Харківщині, не визнає своєї провини

1065
Підліток, що вбив українського військового на Харківщині, не визнає своєї провини - today.ua

Вчора, 19 березня, Чугуївський міський суд ухвалив рішення узяти під варту 18-річного підлітка, якого підозрюють у вбивстві військовослужбовця. Про це повідомляють ЗМІ Харківщини.

У скоєнні злочину підозрюються двоє підлітків у віці від 15 до 18 років, в організації – 22-річна знайома загиблого. Ще один хлопець проходить у справі як співучасник.

Загиблий – 26-річний уродженець Луганської області, який проходив військову службу в 92-й бригаді в місті Чугуїв.

Мотив вбивства – корисливі мотиви.

Обвинувачений заперечує свою провину та запевняє, що з дівчиною знайомий приблизно тиждень, і жодної винагороди вона не обіцяла, а він нікого не вбивав.

Сьогодні, 20 березня, суд продовжить обирати запобіжний захід іншим причетним до цієї справи.

Раніше повідомлялось, що 16 березня на відстані приблизно 1 км від території військової частини в місті Чугуєві Харківської області в лісосмузі було виявлено тіло чоловіка з ознаками насильницької смерті. Померлим виявився 26-річний військовослужбовець. Працівники поліції викрили групу осіб, причетних до злочину. Ними виявились 15, 16 та 18-річні місцеві хлопці, а також 22-річна мешканка Харкова.

Протягом дня 13 березня компанія знаходилась в місті Чугуєві. Близько 23.00 на автовокзалі вони зустріли чоловіка, разом з яким пішли до під’їзду 9-поверхневого будинку розпивати спиртні напої. Під час вживання алкоголю дівчина розповіла хлопцям, що 26-річний чоловік нібито її згвалтував. Також вона повідомила, що у нього є банківська карта, на якій багато грошей, та запропонувала хлопцям за винагороду вбити чоловіка. Вони розробили план вбивства. Хлопці запропонували чоловіку піти з ними у ліс, де жорстоко вбили його. Зловмисники нанесли потерпілому декілька ударів ножем по голові, кінцівкам та тулубу. Після того, як постраждалий втратив свідомість, юнаки забрали його одяг та інші речі, спалили та залишили місце злочину.

Коли хлопці повернулися до дівчини, то повідомили, що виконали “замовлення” та показали на підтвердження відео.

загрузка...