На Харківщині група підлітків вбила військового ЗСУ “за замовленням” дівчини

1297
На Харківщині група підлітків вбила військового ЗСУ "за замовленням" дівчини - today.ua

На Харківщині група підлітків вбила військового ЗСУ “за замовленням” 22-річної мешканки Харкова. Про це повідомляє прес-служба поліції області.

Зазначається, що менш ніж за добу працівники поліції викрили у скоєнні жорстокого злочину трьох хлопців та дівчину.

Так, 16 березня до чергової частини надійшло повідомлення про те, що на відстані приблизно 1 км від території військової частини в місті Чугуєві Харківської області в лісосмузі виявлено тіло чоловіка з ознаками насильницької смерті.

Померлим виявився 26-річний військовослужбовець.

Працівники поліції викрили групу осіб, причетних до злочину. Ними виявились 15, 16 та 18-річні місцеві хлопці, а також 22-річна мешканка Харкова.

Протягом дня 13 березня компанія знаходилась в місті Чугуєві. Близько 23.00 на автовокзалі вони зустріли чоловіка, разом з яким пішли до під’їзду 9-поверхневого будинку розпивати спиртні напої.

Під час вживання алкоголю дівчина розповіла хлопцям, що 26-річний чоловік нібито її згвалтував. Також вона повідомила, що у нього є банківська карта, на якій багато грошей, та запропонувала хлопцям за винагороду вбити чоловіка.

Вони розробили план вбивства. Хлопці запропонували чоловіку піти з ними у ліс, де жорстоко вбили його. Зловмисники нанесли потерпілому декілька ударів ножем по голові, кінцівкам та тулубу. Після того, як постраждалий втратив свідомість, юнаки забрали його одяг та інші речі, спалили та залишили місце злочину.

Коли хлопці повернулися до дівчини, то повідомили, що виконали “замовлення” та показали на підтвердження відео.

Нагадаємо, протягом минулої доби на Донбасі загинув український військовий.

загрузка...