Помаранчевий манікюр 2020: стильний френч і оксамитовий дизайн (фото)

Манікюр кольору апельсина буде піднімати вам настрій у будь-яку пору року. Взимку такий яскравий колір нігтів буде випромінювати енергію і тепло, символізуючи  найпозитивніші емоції. Помаранчеві нігті опинилися серед трендів 2020 року, тому нейл-майстри рекомендують дівчатам не ігнорувати подібний відтінок і сміливо поєднувати його з іншими кольорами.

Помаранчевий манікюр 2020: стильний френч і оксамитовий дизайн (фото)  - today.ua

Помаранчевий добре поєднується з блакитним, синім, ліловим, фіолетовим, білим і чорним. Щоб нігті не виглядали недоречно, важливо правильно комбінувати кольори, орієнтуючись, звичайно ж, на свій настрій.

Якщо в душі ви прихильниця класики і вам подобаються більш спокійні кольори, обирайте лак кольору апельсина основним, при цьому один з нігтиків можна зробити мармуровим. Такий дизайн буде виглядати досить "спокійним". Як варіант, можна нанести на ніготь малюнок білого кольору, і ваш манікюр заграє новим настроєм.

Матовий манікюр в 2020 році також не втрачає свої позиції, і буде актуальний і в помаранчевому виконанні. Помаранчевий матовий манікюр завдяки приглушеній фактурі лаку буде виглядати досить благородно. А якщо додати на матові нігті малюнок, виконаний чорним лаком, вийде дуже елегантний манікюр.

Ще одним трендом в манікюрі 2020 став негативний простір. Частина нігтьової пластини залишається прозорою, а з елементів дизайну використовуються геометрія, смужки і кружечки. Можна покрити ніготь по краях помаранчевим лаком. Це ще один стильний варіант.

[gallery td_select_gallery_slide="slide" size="medium" ids="113113,113104,113105,113106,113108,113109"]

Французький манікюр також можна зробити з використанням помаранчевого лаку. Смужка на кінчику нігтя в даному випадку повинна бути зовсім тоненькою, а основний колір лаку обирайте на ваш розсуд. Додаткові елементи декору в даному випадку використовувати не обов'язково, адже сам по собі помаранчевий колір самодостатній. Серед головних трендів 2020 залишається мінімалізм і простота. Слідуйте цим тенденціям, і ви завжди будете виглядати на висоті!

Раніше повідомлялося, який манікюр можна зробити на День святого Валентина.

ДЖЕРЕЛОglavred.info