Манікюр на День святого Валентина: варіанти святкового дизайну нігтів (фото)

Кожна дівчина напередодні свят думає над тим, який манікюр підійде до того чи іншого приводу, щоб її образ в цілому виглядав завершеним. Незабаром День всіх закоханих, а значить, саме час включити всю свою фантазію і придумати щось креативне, щоб не тільки зробити приємне собі, але і здивувати кохану людину.

Манікюр на День святого Валентина: варіанти святкового дизайну нігтів (фото) - today.ua

Серед модних варіантів дизайну нігтів на День святого Валентина ви знайдете як більш  класичні варіанти, так і досить оригінальні. Нейл-майстри рекомендують звернути увагу на малюнки і узори, від яких віє святковим духом і любов'ю. Це саме те, що потрібно, для створення романтичного настрою.

Губи на нігтях

Для створення привабливого і чуттєвого манікюру намалюйте на нігтях губи своєї мрії. Це може бути як один з різновидів наклейок, так і повноцінний малюнок пензлем нейл-майстра. Якщо в якості основи для манікюру з губами ви вибрали темний або кольоровий лак, тоді один з нігтиків покрийте білим або нюдовым лаком. Такий дизайн буде виглядати сміливо і стильно.

Манікюр на День святого Валентина: варіанти святкового дизайну нігтів (фото)

Французький манікюр з сердечками

Напередодні Дня всіх закоханих можна зробити французький манікюр з сердечками, які намалювати біля краю нігтя замість білої смужки. Серце може бути як червоного, так і будь-якого іншого кольору. Не обмежуйте свій політ фантазії і втілюйте в життя найсміливіші рішення.

Манікюр на День святого Валентина: варіанти святкового дизайну нігтів (фото)

Валентинка на нігтях

Манікюр у вигляді валентинки напередодні свята буде актуальним як ніколи. Основним тоном виберіть срібний або золотий колір, а один-два нігтика залиште повністю білими. Саме на них можна намалювати сердечко або написати любовне визнання. Подумайте над тим, з чим у вас асоціюється День святого Валентина і втілюйте свої думки в святковому манікюрі.

Манікюр на День святого Валентина: варіанти святкового дизайну нігтів (фото)

Враховуючи те, що в моді зараз мінімалізм, ви можете зробити нюдовий манікюр і намалювати на одному-двох нігтях маленькі сердечка. Натяк на романтику буде зрозумілим, все інше - це ваші внутрішні відчуття.

Раніше повідомлялося про модні варіанти нейл-арту 2020 в сірій кольоровій гамі.

ДЖЕРЕЛОglavred.info