Омлет здається однією із найпростіших страв, але деякі господині псують його непотрібними добавками. Названо три інгредієнти, яким немає чого робити у складі.
Досвідчені кухарі акцентували увагу на тому, що у класичному омлеті не повинно бути молочних продуктів. Молоко та вершки надають омлету дивну рідку текстуру, яка не завжди піднімається на сковороді. До того ж, додавання молочки надає страві специфічного присмаку та змінює запах.
Багато господарки смажать омлет на вершковому маслі, вважаючи, що воно більше підходить для термічної обробки. Однак при високій температурі масло горить і псує запах і смак. Оптимально використовувати оливкову олію, також підходить соняшникова та деякі інші види. Важливо, щоб вони були рафіновані.
Чому омлет опадає під час приготування
У яєчну суміш зазвичай додають помідори, зелену цибулю, а також багато зелені. Підійдуть петрушка, кріп, базилік, майоран та розмарин. Також можна використовувати спеціальні приправи для омлету, гриби та будь-які види м'яса.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Пишний омлет готується з однієї сторони, якщо використовується водяна баня. На сковороді його зазвичай перевертають, щоб страва отримала апетитну скоринку.
Щоб омлет не осідав, потрібно дотриматися температурного режиму. Спочатку потрібно використовувати середній вогонь, а потім поступово зменшувати його. На сильному вогні білок запечеться і не встигне піднятися. Спершу потрібно протримати омлет під кришкою протягом 4-5 хвилин, а потім зняти її.
Якщо ви все ж таки додаєте в яєчну суміш молоко, воно має бути теплим. Холодне молоко призведе до того, що омлет "впаде".
Раніше повідомлялося, як приготувати італійський омлет з болгарським перцем та зеленню.