Оля Полякова зачинилася в одній гримерці з костюмером: зірка розповіла, як пропустила Новий рік

Оля Полякова готується до виступу на новорічному концерті на каналі "Україна", під час якого півачка спуститься до глядачів на великому шарі. Артистка розповіла, що два роки тому назад вона відсвяткувала свій найдивніший Новий рік, коли зачинилася в одній гримерці зі своїм костюмером.

Оля Полякова зачинилася в одній гримерці з костюмером: зірка розповіла, як пропустила Новий рік - today.ua

"І ось ми балакаємо, балакаємо, а я при цьому одягаюся - я в якомусь напівзібраному стані була, готувалася до виступу. І тут ми чуємо стукіт у двері. Кажемо: "Ні, не можна!" І продовжуємо якусь свою жіночу тему, щебечемо. Я одяглася, ми відкрили двері, а там стоїть мій адміністратор і каже: "Я вас вітаю. 15 хвилин тому настав Новий рік".

Оля Полякова навіть не встигла загадати бажання, як робить кожного року, але незважаючи на це, рік виявився дуже вдалимКрім того, співачка виступила у золотому костюмі, бірюзовому боді і панчохах в сіточку. Зірка, як завжди показала своє стрункі та витончені ніжки. Полякова за вечір змінила три ефектних наряди, один елемент серед яких - латексні гольфи. Артистка зізналась, що саме про такі лосини мріяла в дитинстві і обновку їй вручив дядько, що привіз їх із-за кордону.

Оля Полякова зачинилася в одній гримерці з костюмером: зірка розповіла, як пропустила Новий рік

"Я так хотіла лосини, ластикові, чорні! Я і спала в них, і ходила років 5", – зізналась популярна співачка.

Раніше ми повідомляли про те, що чоловік Полякової, Вадим, не звик до відкритого образу життя, як його зіркова дружина, але співачка зізналася, що їхні відносини не раз опинялися під загрозою.

 

ДЖЕРЕЛОrbc.ua