Були погрози: Оля Полякова відверто розповіла про розлучення з чоловіком

Оля Полякова ніколи відверто не розповідала про свої стосунки з чоловіком. Ця сторона її життя здебільшого прихована, а на фото в соцмережах співачка частіше позує одна чи у компанії когось із своїх донечок.

Були погрози: Оля Полякова відверто розповіла про розлучення з чоловіком  - today.ua

Чоловік Полякової Вадим не звик до відкритого образу життя, як його зіркова дружина, але співачка зізналася, що їхні відносини не раз опинялися під загрозою. У їхній родині часто киплять такі пристрасті, що пара навіть не раз вже говорила і про розлучення. Звісно, поки до такого серйозного кроку вони ще не дійшли, але вже були перші погрози. Про це Полякова розповіла в одному із недавніх інтерв’ю.

"Ми можемо кричати один на одного, заявляючи, що розлучимося. Але поки що це тільки крики. До сих пір ще жодного разу не дійшли до розділу майна" - розкрила правду популярна українська співачка.

Були погрози: Оля Полякова відверто розповіла про розлучення з чоловіком

Також Оля Полякова додала, що Вадим, коли йде мова про розлучення відповідає, що все майно залишить дружині - і піде. Тому артистка й не може розлучитись з таким ідеальним чоловіком. Крім того, її старша дочка Маша підтримує маму у будь-яких діях і підтримає будь-яке рішення Полякової, для неї головне - щастя батьків.

Ранее, Оля Полякова рассказала о том, планирует ли еще одного ребенка в ближайшем будущем. Популярная украинская певица призналась, что всегда хотела и мечтала о  мальчике.

ДЖЕРЕЛОkorupciya.com