Олег Винник розповів про свій перший поцілунок

510
Олег Винник розповів про свій перший поцілунок - today.ua

Напередодні 8 березня улюблений виконавець більшості українських жінок Олег Винник згадав про свої найбожевільніші вчинки заради кохання і навіть розповів про перший поцілунок.

В інтерв’ю український співак зізнався, що дуже сміливий у романтичних питаннях. Він прислухається до своїх відчуттів і знає, за що треба закохуватися у дівчат.

“Я у відносинах — божевільний! Але якщо бачу, що почуття справжні, буду любити лише одну дівчину. Можу поглядати по сторонах, але якщо розумію, що в мене почуття, яких раніше не відчував, з якими буду щасливий, я це дуже ціную. Бажаю всім закохуватися не за щось – наприклад, за красиву фігуру, — а просто так”, – поділився Винник.

Олег Винник підкреслив, що з часом люди старіють і втрачають свою привабливість. Тому “не можна розмінюватися на дрібниці”. Він порадив шукати розуміючого супутника життя, з яким захочеться постаріти. Але й затягувати з пошуками не варто. Адже з віком половинки черствіють.

“В сучасному світі прийнято шукати свою половинку до тридцяти. Напевно, ми це запозичили у європейців. Але мені здається, що чим старше людина, тим вона стає більш вимогливою, цинічною», — зазначив співак.

На питання про свій перший поцілунок Винник відповів так:“Насправді перший поцілунок вже не пам’ятаю. Як правило, він не буває вдалим, напевно, так само, як і перша близькість. Цьому треба навчитися. А ось що таке справжній поцілунок, я відчув вже з моєю коханою. Він відрізнявся тим, що дівчина спочатку мене сильно вкусила. Було реально боляче до сліз. Але згодом саме вона навчила мене цілуватися правильно і взагалі любити це робити”.

Співак переконаний в тому, що жінка не повинна робити перший крок у відносинах, кликати чоловіка на побачення, а потім під вінець.

“Це відразу відбиває інтерес до жінки. Чоловік повинен завойовувати жінку, а вона повинна розумно розпорядитися цим, пограти”, – додав Винник.

Нагадаємо, 28 лютого Олег Винник презентував своїм шанувальникам довгоочікуваний кліп на пісню “Роксолана”.

Today.ua повідомляв, що прихильники Олега Винника подарували йому незвичайний торт у вигляді принцеси в блакитній сукні.