Олег Винник показав солодку принцесу, яку йому подарували фанати

703
Олег Винник показав солодку принцесу, яку йому подарували фанати - today.ua

Український співак Олег Винник опублікував на своїй сторінці в Instagram фото оригінального подарунка, який йому, ймовірно, презентували після чергового виступу. На знімку артист позує на камеру з незвичайним тортом у руках, приготованим у вигляді принцеси в блакитній сукні. Винник не стримує задоволеної посмішки, мабуть, солодкий презент приємно порадував співака.

“Чуттєва, ніжна, і така смачна…”, – прокоментував фото Винник.

Шанувальники артиста не залишилися байдужі до нової публікації свого кумира, і почали засипати його компліментами, побажаннями і зізнаннями в коханні.

“Цікаво звідки почали їсти. Я б почала з голови”, “Красива, просто витвір мистецтва. Олег, приємного апетиту”, “Фоточка супер!”, “Приємного апетиту!”, “Ласунка”, “Дуже гарний торт, але Олег ще красивіший”, “Хто ж Вам подарував таку красу?”, “Без сумніву, що смачна жінка”, “Креативненько”, – написали фоловери.

Нагадаємо, 28 лютого Олег Винник презентував своїм шанувальникам довгоочікуваний кліп на пісню “Роксолана”. У кліпі розповідається про важку долю українських жінок, які проживають за кордоном. Головні ролі у відеороботі зіграли легенди театру і кіно Ада Роговцева, Ольга Сумська, Віра Кобзар, директор оргкомітету “Міс Україна Всесвіт” Анна Філімонова та інші талановиті актриси.

Today. ua повідомляв, що участь в “Євробаченні” в 2011 році Олегу Виннику моглоа обійтися в 150 тисяч доларів, на що співак не погодився.

загрузка...