Окупанти у Криму знизили вартість перевезень через Керченську переправу

78
Окупанти у Криму знизили вартість перевезень через Керченську переправу - today.ua
Фото:old.qha.com.ua

В окупованому Криму знизилась вартість перевезень через Керченську поромну переправу для легкових автомобілів. Тепер вона складає 500 рублів, що приблизно становить 205 гривень. Про це повідомив генеральний директор ДУП РК “Кримські морські порти” Олексій Волков у Facebook.

За його словами, з 6 по 10 лютого поромна переправа зробила всього 22 рейси. На даний час легкових автомобілів на переправі майже немає. За звітний період через Керченську поромну переправу перевезли тільки три легкові авто, сімнадцять вантажівок, три автомобілі з небезпечним вантажем, а також тридцять пасажирів.

Після відкриття руху по Кримського мосту поромна переправа у Керчі почала перевозити набагато менше вантажів і людей. З жовтня 2018 року з п’яти пунктів прийому і відправки поромів діючими залишилися лише три. Після окупації Криму Росією переправа потрапила під санкції США з 10 серпня 2015 року.

Як повідомлялося, російські окупанти у Керчі перемістили українські захоплені кораблі «Нікополь»  і «Бердянськ» ближче до берега та замаскували їх з боку моря російськими військовими катерами.

Нагадаємо, прокуратура Криму почала розслідувати забруднення Чорного моря внаслідок незаконного видобутку піску в дамбі Нижньо-Чурбашського водосховища поблизу Керчі. Токсичні речовини, які потрапляють до Чорного моря у процесі видобутку, створюють загрозу для здоров’я населення та природного середовища регіону.

загрузка...