Новий корабель Ілона Маска успішно зістикувався з МКС

625
Новий корабель Ілона Маска успішно зістикувався з МКС - today.ua
Фото: theworldnews.net

Космічний корабель нового покоління Crew Dragon компанії SpaceX, власником якої є мільярдер Ілон Маск, успішно зістикувався з Міжнародною космічною станцією (МКС). Новий корабель Ілона Маска був створений за програмою NASA Commercial Crew Development для доставки і повернення екіпажів астронавтів на МКС.

Космічний корабель Crew Dragon Ілона Маска оснащений 16 двигунами Draco. За допомогою них новий корабель компанії SpaceX коригував траєкторію польоту при наближенні до Міжнародної космічної станції. Важливою відмінністю Crew Dragon від вантажної версії Dragon і космічних кораблів інших компаній є те, що всі етапи його стикування зі станцією повністю автоматизовані.

У компанії SpaceX підкреслили, що цей політ проводився без людей. На борту знаходиться тільки манекен на ім’я Ріплі, до речі, названий на честь героїні фантастичного фільму “Чужий”. На борту корабля також було 180 кілограмів вантажу для екіпажу МКС. Головною метою безпілотної місії була перевірка всіх систем в межах затвердженої NASA програми сертифікації Crew Dragon.

Як писали Today.ua, 2 березня 2019 року компанія SpaceX запустила новий космічний корабель на МКС. Зі стартового майданчику Космічного центру Кеннеді відправився в свій перший політ новий американський космічний корабель Crew Dragon.

Раніше повідомлялося, що компанія Ілона Маска SpaceX обрала першого туриста космосу.

загрузка...