Навчання з 1 вересня не буде дистанційним: в МОН спростували гучний фейк

Автор: Лобанова Єлизавета

Новий навчальний рік для школярів розпочнеться з 1 вересня. При цьому, навчання не планується бути дистанційним, як під час карантину. Про це українцям заявила в. о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, тим самим розвіявши побоювання багатьох батьків щодо того, як же їх чада будуть навчатися за новими правилами вдома за комп'ютерами.

Навчання з 1 вересня не буде дистанційним: в МОН спростували гучний фейк  - today.ua

"Безумовно, я за те, щоб діти повернулися до школи. Але щоб умови навчання в школі були безпечними. Тому зараз ми готуємося до проведення ЗНО та вступної кампанії. Наше основне завдання – це збереження здоров'я учасників освітнього процесу", – сказала Мандзій.

Остаточне рішення щодо початку нового навчального року Кабмін прийме ближче до вересня, дивлячись на епідеміологічну ситуацію в країні. Про це говорити ще зарано, але Любомира Мандзій зазначила, що про дистанційне навчання мова навіть не йде.

Навчання з 1 вересня не буде дистанційним: в МОН спростували гучний фейк

Популярні зараз

Нацбанк України випустив нову монету номіналом 5 гривень: у чому її особливість

У Польщі готуються до нової хвилі біженців з України

Португалія найближчим часом передасть Україні гелікоптери Ка-32

В Україні обвалилися ціни на продукти: скільки коштують м'ясо, риба, яйця та гречка у середині квітня

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Я хочу спростувати фейк. У коментарі одному з телеканалів я сказала про те, що навчання вже буде з використанням тих інструментів і технологій, якими оволоділи вчителя. Але це не означає, що з 1 вересня ми перейдемо на дистанційне навчання", - додала вона.

Нагадаємо, користувачі Мережі влаштували справжні розборки після того, як в Інтернеті з'явилася інформація про можливе продовження дистанційного навчання для школярів з 1 вересня. Це викликало протест і обурення, і навіть була підписана петиція до президента з проханням скасувати в Україні дистанційне навчання. Найбільше обурювалися батьки першокласників, адже знайомство зі школою повинно проходити в її стінах, а не за екраном комп'ютера.