Діти не підуть до школи 1 вересня: в Мережі висміяли дистанційну освіту міткою фотожабою

Автор: Лобанова Єлизавета

Новий навчальний рік 1 вересня розпочнеться для українських школярів не в стінах рідних шкіл, а вдома за комп'ютерами. Дистанційне навчання, введене під час карантину, продовжиться і в новому навчальному році. Потрібно бути готовим, що незважаючи на карантин, освіта в Україні поступово стане дистанційною.

Діти не підуть до школи 1 вересня: в Мережі висміяли дистанційну освіту міткою фотожабою  - today.ua

Перший дзвінок 1 вересня, святкова лінійка, звичні уроки та перерви, випускні та інші шкільні заходи залишаться в минулому. Батьки дітей не перестають обурюватися тим, у що перетворюється наша система освіти. На сайті глави держави 25 травня з'явилася петиція з вимогою заборонити дистанційну освіту в українських школах, яка вже набрала необхідну кількість голосів. Її автори виступають проти спроб влади виростити "деградоване суспільство споживачів і рабів".

Користувачі Мережі по-різному реагують на ситуацію з введенням дистанційної освіти. Хтось налаштований досить агресивно, а хтось вже почав ставитися до цієї ситуації з гумором. В інтернеті з'являються різні фотожаби на дану тему, одна з яких просто підірвала днями Мережу.

На картинці зображені муляри, що будують цегляну стіну. При цьому цеглу вони укладають дуже нерівно, через що стіна виходить кривою.

Популярні зараз

Нацбанк України випустив нову монету номіналом 5 гривень: у чому її особливість

Португалія найближчим часом передасть Україні гелікоптери Ка-32

В Україні обвалилися ціни на продукти: скільки коштують м'ясо, риба, яйця та гречка у середині квітня

У Раді пропонують підвищити тариф на електроенергію для населення до рівня собівартості

"Каменярі 6-го розряду. Навчалися дистанційно", - сказано в підписі під фото.

Діти не підуть до школи 1 вересня: в Мережі висміяли дистанційну освіту міткою фотожабою

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зображення викликає і сміх, і сльози, адже, дійсно, нікому не зрозуміло, як віддалене навчання вплине на якість освіту. І так багато дітей не мають мотивації до навчання, а постійний карантин може їх повністю розслабити. Батьки переживають, вчителі бояться залишитися без роботи, діти начебто і раді, але сумують за однокласниками...Тепер батькам потрібно буде разом з дитиною засвоювати шкільну програму, балансуючи між роботою й іншими своїми справами.

Як повідомляла раніше в. о. міністра освіти і науки України Любомира Мандзій, українські коледжі також можуть частково перейти на дистанційне навчання.