Наталя Могилевська вийшла на сцену в прозорій сукні за 105 тис. гривень

Під час сольного концерту в столичному "Палаці Україна" співачка Наталя Могилевська вийшла на сцену в чорній напівпрозорій сукні, декорованій золотим мереживом. Глибокий виріз в зоні декольте і екстремальний розріз спідниці привернули увагу до пишних грудей і струнких ніг артистки. Дизайнерська сукня Могилевської коштує 105 тисяч гривень.

Наталя Могилевська вийшла на сцену в прозорій сукні за 105 тис. гривень  - today.ua

Наталя Могилевська вийшла на сцену в прозорій сукні за 105 тис. гривень

"Ми це зробили", – підписала знімок артистка в Instagram.

Шанувальники Могилевської залишилися в захваті від концерту і від сценічних костюмів своєї улюбленої виконавиці. В коментарях вони написали їй багато приємних компліментів і побажань.

"Наташа! Спасибі за концерт! Все було дуже цілісно, гармонійно, душевно, ефектно і «смачно»! Ви талантище!", "Як богиня!","Дуже багато віддала позитиву Наташа, я залишилася дуже задоволена. Зал не хотів відпускати", Прекрасне шоу!", "Це було щось! Я досі під враженнями! " - написали фоловери.

Під час концерту Наталя Могилевська виконала кілька яскравих танцювальних постановок разом з хореографом Владом Ямою і своїм партнером по проекту "Танці з зірками" Ігорем Кузьменко.

Наталя Могилевська вийшла на сцену в прозорій сукні за 105 тис. гривень

Напередодні концерту у "Палаці Україна" Наталя Могилевська звернулася до своїх прихильників із проханням: всі гроші, які її фанати планували витратити їй на квіти, співачка просила перерахувати у благодійний фонд "Добрі Страви".

Today.ua повідомляв, що Наталя Могилевська заінтригувала фото з молодим красенем.