Нафтогаз знизив ціни на газ, не чекаючи вказівки Гройсмана

3604
Нафтогаз знизив ціни на газ, не чекаючи вказівки Гройсмана - today.ua

У середу, 3 квітня, Кабінет Міністрів своїм рішенням надав можливість НАК “Нафтогаз” з квітня поточного року знизити ціни на блакитне паливо для населення. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Коли кон’юнктура газового ринку демонструє зниження цін на газ для промисловості, провідне підприємство паливно-енергетичного комплексу країни зобов’язане продавати населенню газ за ціною, яка визначається як середньоарифметична ціна газу, за якою державна компанія пропонує газ промисловим споживачам за умови передоплати.

У разі, якщо ціна для промисловості зростає, Нафтогаз повинен продавати газ для населення за ціною, встановленою урядом, йдеться у повідомленні.

У свою чергу в Нафтогазі повідомили, що ще з 1 квітня 2019 року ціна на газ для населення була знижена.

“Ми вже виконали сьогоднішнє доручення прем’єр-міністра і з 1 квітня продаємо газ населенню за ціною нижче 8,55 грн”, – йдеться в повідомленні газопостачальної компанії.

Тобто газ для побутових споживачів с початку місяця став дешевшим аж на 17 копійок за кубометр.

Зазначимо, за прогнозами Міністерства енергетики та вугільної промисловості, тенденція до зниження цін на газ спостерігатиметься в Україні до грудня 2019 року.

Нагадаємо, раніше НКРЕКП наклала штрафні санкції на 11 облгазів за “махінації” з платіжками. Ще чотири компанії чекають вердикта 5 квітня.

загрузка...