”Нафтогаз” знижує тарифи на газ для промисловості

1650
"Нафтогаз" знижує тарифи на газ для промисловості - today.ua
rferl.org

НАК “Нафтогаз України” з квітня знизить ціну на газ для промислових споживачів на 19,1% або на 1 415 гривень за тисячу кубометрів. У березні тарифи для промисловості знизили на 15%. Таким чином, через два тижні споживачі купуватимуть газ за ціною 5 990 гривень за тисячу кубометрів. Про це повідомили у прес-службі компанії.

“Промислові споживачі, які співпрацюють з “Нафтогазом” на умовах попередньої оплати, купуватимуть газ за ціною 5 990 гривень / тис. куб. м (без ПДВ і витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами)”, – йдеться в заяві.

У “Нафтогазі” наголошують, що компанія у березні скористалася ринковою ситуацією і закупила достатній обсяг газу для забезпечення своїх побутових споживачів. З огляду на це, ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” у квітні знизить ціну на газ для своїх побутових споживачів на 2%, не встановлюючи максимально можливу торговельну націнку постачальника, яка дозволена законодавством. Таким чином, кінцева ціна на газ для побутових споживачів газопостачальних компаній “Нафтогаз України” складе 8,38 гривень за куб. м замість 8,55 гривень за куб. м (з ПДВ).

Нагадаємо, з 1 листопада 2018 року ціни на газ для населення зросли на 23,5%. Згідно з прийнятою постановою Уряду, вартість газу склала 8550 тис. грн за тисячу кубометрів (з ПДВ). Також передбачено, що ціни на газ для населення з 1 травня 2019 року становитимуть 80% від імпортної ціни, а з 1 січня 2020 року – 100%.

Раніше Глава НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв заявив про те, що “Нафтогаз” згоден встановити українцям безкоштовні лічильники газу в межах капітальних вкладень, але за умови, що побутові споживачі стануть прямими клієнтами компанії.

загрузка...