Проти Супрун подали ще один позов до суду

142
Проти Супрун подали ще один позов до суду - today.ua

Народний депутат від “Радикальної партії” Олексій Ленський подав позов до суду проти в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, яку 14 лютого поновили на посаді міністра. Про це повідомляється на сайті «Судова влада України».

Позов нардепа Ленського стосується нібито незаконного призначення Супрун на посаду першого заступника міністра охорони здоров’я.

«До Супрун можна по-різному ставитися, але в Україні має бути один закон для всіх. Кабмін призначає виконувача обов’язків міністра. Тоді Кабінет міністрів призначив Супрун на посаду першого заступника міністра охорони здоров’я, хоча заступників повинен затверджувати сам міністр. Однак на той момент ця посада була вакантною. Таким чином, діюча влада витерла ноги об закон. Якщо ж прем’єр так її захищає, нехай внесе кандидатуру до парламенту і коаліція проголосує», – заявив Ленський.

Раніше позов до суду проти Супрун подав нардеп від Радикальної партії Ігор Мосійчук. Він вимагав заборонити Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я у зв’язку з тим, що у неї нібито немає українського громадянства, і тому вона не може займати посаду міністра.

За даними соціологічного опитування групи «Рейтинг» на замовлення американського інституту,  Уляна Супрун має найбільший антирейтинг серед українських топ-чиновників. Так, 46% респондентів вважають її роботу повністю негативною. Ще 15% опитаних оцінили діяльність Супрун скоріше негативною.

Нагадаємо, 5 лютого Окружний адміністративний суд міста Києва виніс рішення відсторонити в.о міністра охорони здоров’я України Уляну Супрун від виконання своїх обов’язків. У четвер, 14 лютого, Окружний адміністративний суд за власною ініціативою скасував цю постанову  та поновив Супрун на посаді очільника МОЗ.

загрузка...