Суд поновив Супрун на посаді

701
Суд поновив Супрун на посаді - today.ua

Сьогодні, 14 лютого, Окружний адміністративний суд Києва за власною ініціативою скасував свою ж постанову від 5 лютого про відсторонення від посади в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Відповідне рішення суддя Сергій Каракашьян оголосив після триденного перебування в нарадчій кімнаті.

“Суд ухвалив в задоволенні клопотань представників Кабінету міністрів та Супрун Уляни про скасування заходів забезпечення позову відмовити. Скасувати з власної ініціативи заходи забезпечення адміністративного позову, вжиті ухвалою Окружного адміністративного суду 5 лютого 2019 року”, – зачитав суддя постанову.

Під час оголошення вироку суддя зазначив, що Супрун і її захист під час засідання не надали доказів про наявність чи відсутність у неї іноземного громадянства, а оперували тим, що її підтримує уряд, президент та інші.

Нагадаємо, вчора, 13 лютого, Кабмін частково розблокував роботу Міністерства охорони здоров’я та видав розпорядження, яким дозволив Уляні Супрун виконувати обов’язки керівника МОЗ.

Як відомо, 5 лютого Окружний адміністративний суд міста Києва виніс рішення відсторонити в.о міністра охорони здоров’я України Уляну Супрун від виконання своїх обов’язків. Позов до суду на Супрун подав депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук. Він аргументував свою позицію тим, що у Супрун нібито немає українського громадянства, і тому вона не може займати посаду міністра.

На захист Уляни Супрун стали президент України Петро Порошенко та Кабмін. Також свою підтримку очільниці МОЗ висловили Святослав Вакарчук і кандидат в президенти Анатолій Гриценко.

На час відсторонення Уляни Супрун від виконання обов’язків міністра охорони здоров’я ці функції виконував її заступник – Павло Ковтонюк.

загрузка...