На 265 гривень менше: Українцям знизили ціну на газ

Автор: Міхєєнко Наталія

У серпні 2019 року вартість газу для населення знизиться. Кабінет міністрів України прийняв постанову про зміну механізму формування ціни на природний газ для населення і теплокомуненерго з метою максимально можливого зниження вартості палива. Так, в серпні ціна на газ для населення повинна знизитися до 4640 гривень за тисячу кубометрів (без ПДВ), що на 265 гривень менше, ніж вартість тисячі "кубів" у липні цього року.

На 265 гривень менше: Українцям знизили ціну на газ  - today.ua

Нагадаємо, з червня НАК "Нафтогаз" зобов'язаний продавати для населення газ за ціною, яка є найнижчою на одній з чотирьох майданчиків:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:
  • Мінекономрозвитку — середня митна вартість імпортованого газу в липні склала 4812 грн за тисячу кубічних метрів без ПДВ.
  • Українська енергетична біржа — газ на серпень в липні продався за ціною 4654 грн за тисячу кубічних метрів без ПДВ.
  • НАК "Нафтогаз" — газ для промисловості за передоплатою, встановленої на серпень, 4640 гривень за тисячу кубічних метрів без ПДВ.
  • Або за ціною ПСО, згідно з постановою Кабінету міністрів України від 19 жовтня 2018 № 867, що на липень розрахована, як 7185 гривень за тисячу кубічних метрів без ПДВ.

У Кабміні наголосили, що найнижчою виявилася ціна «Нафтогазу». Тому ціна газу в серпні для населення, без ПДВ, тарифів на транспортування і постачання, складе 4640 гривень за тисячу кубічних метрів, що менше на 265 гривень, ніж ціна в липні (4905 гривень).

Нагадаємо, щоденний дохід у вигляді зарплати і премій голови правління «Нафтогазу» Андрія Коболєва більш ніж в 1000 разів перевищує дохід президента країни Володимира Зеленського.

Популярні зараз

В Україні з 1 березня проіндексували пенсії: деяким громадянам доведеться чекати до квітня

НБУ встановив ліміти на зняття готівки у банкоматах: інформація з топ-13 банків

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 березня: хто зможе платити на 40% менше

Почалася масштабна перевірка українських біженців у Німеччині: що робитимуть з ухилянтами