Одержувачі монетизованих субсидій не розраховуються за житлово-комунальні послуги.
Розрахунки за спожиті послуги водопостачання та водовідведення з "Київводоканалом" в березні 2019 року здійснили лише 62% одержувачів монетизованих субсидій. Про це повідомили в прес-службі "Київводоканалу".
У "Київводоканалі" нагадали українцям, що нарахована в грошовому вигляді субсидія повинна була бути використана для оплати комунальних послуг.
У "Київводоканалі" також заявили, що в разі несплати отриманих послуг протягом двох місяців департамент соціальної політики Київської міськдержадміністрації припинить надання субсидії.
Популярні зараз
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Як повідомлялося раніше, масова монетизація житлово-комунальних субсидій розпочалася з 1 березня 2019 року.
Якщо споживач зберігав енергоресурси і витратив менше виставленої йому суми, різницю можна витратити на будь-які свої потреби. Тобто цими грошима можна розпоряджатися за своїм розсудом. Наприклад, ви повинні заплатити 600 гривень за комуналку в лютому, а субсидії отримали 1000 гривень. Значить, 400 гривень залишку можна витратити як завгодно.
Однак таке можливо, тільки коли відсутня заборгованість по оплаті комунальних послуг. Якщо одержувач монетизованної субсидії візьме гроші, але вчасно не розрахується за надані послуги і за станом на травень 2019 року надійде інформація про заборгованість понад 340 гривень, субсидію на новий період 2019-2020 рр. не буде призначено.
Нагадаємо, Павло Розенко закликав представників управлінь соціального захисту населення виправити всі помилки, які виникнуть протягом перших місяців виплати монетизованих субсидій.