МАУ потрапила у черговий скандал: українських спортсменів не хотіли пускати на борт

МАУ потрапила у черговий скандал: українських спортсменів не хотіли пускати на борт - today.ua
Loading...

Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” (МАУ) не хотіла пускати на борт літака дитячу команду синхроністок, яка відправлялася на міжнародний турнір до Риги. Інцидент стався в аеропорту “Бориспіль”. Спортсменок змусили додатково заплатити 15 євро за рюкзаки, які повинні були пройти в багаж, як ручна поклажа. За словами тренера, через ці непередбачені витрати всій команді під час змагань довелося економити на їжі, щоб вписатися в чіткі рамки бюджету. Про це повідомляється на сторінці групи “Патріоти України” у Facebook.

“У спортсменок в наявності була ручна поклажа у вигляді валізок і рюкзаки за спиною. В рюкзаках перебували шапочка, купальник, окуляри, затиск для носа. Ми знаємо правила. Ми знаємо розміри ручної поклажі. Ми знаємо, що плюс до ручної поклажі, можна дамську сумку. Розмір дамської сумки авіакомпанією не регламентований. Так можливо, на перший погляд, рюкзаки і виглядають об’ємно, але будучи практично порожніми, не перевищують розміри стандартної сумки-шоппер, так улюбленої сучасними жінками! Рюкзак, лише відрізняється від них за формою!” – розповів тренер.

Він зазначив, що команді довелося заплатити гроші, які вимагала авіакомпанія, оскільки іншого виходу не було. Дівчата провели місяць по 5 годин у воді, щоб гідно представити Україну на змаганнях.

“Дама кричала, лякала дітей, затримувала чергу, і вимагала 15 євро за кожен рюкзак! Погрожувала, що якщо ми не заплатимо їй тут, то нас відправлять назад на контроль, де нам доведеться сплатити за 60 євро за кожен!” – додав тренер.

Тренер заплатив із коштів на харчування. При цьому сума списаних з карти тренера грошей склала 2000 гривень, що перевищило суму 60 євро (оплата 4 рюкзаків) за курсом на 3 червня 2019 року.

“Авіакомпанія МАУ, шляхом сильного психологічного тиску і шантажу, практично пограбувала українську дитячу спортивну команду! Це наше оціночне судження! І ми б хотіли почути пояснення представника перевізника!” – відзначили в дитячій команді.

Нагадуємо, компанія МАУ обдурила своїх пасажирів, не виплативши їм обіцяну компенсацію за затримку вильоту з Цюріха в Бориспіль.

Today.ua повідомляв, що українська співачка MARUV (Анна Корсун) публічно посварилась з авіакомпанією МАУ через те, що вже вдруге у неї викрадають речі з валізи в аеропорту “Бориспіль”.

“Ледве дихає та ходить”: Алла Пугачова отримала нову порцію критики, краще б назавжди забула про сцену
Алла Пугачова, яка нещодавно виступила в Мінську на концерті, присвяченому 70-річному ювілею, стала об’єктом критики. І хто б міг подумати, що Сергій Сосєдов, який раніше...
До Росії – ні ногою: зірка серіалу “Свати” Анна Кошмал розкрила причину такого рішення
Анна Кошмал, що зіграла героїню Женю у серіалі "Свати",  відмовляється від поїздок в Росію. За словами української актриси, зараз не вдалий час для цього. Дівчина,...
Дієтологи назвали солодощі, які можна їсти під час дієти
Більшість людей давно звикли до думки і змирились з тим, що схуднення і солодощі – речі несумісні. Втім, за словами дієтологів, якщо споживати “правильні” солодощі...
Перехитрила отруйну змію: Тіна Кароль розповіла, як зуміла вижити під час зйомок в США
Тіна Кароль дивом залишилася жива. Те, що з нею сталося в США може вжахнути кого завгодно. На зйомках в каньйоні Антилопа на зірку напали скорпіони...