Лукашенко прокоментував розмови про об’єднання Росії і Білорусі

3822
Лукашенко прокоментував розмови про об'єднання Росії і Білорусі - today.ua
Фото:sputnik.by

Президент Білорусі Олександр Лукашенко спростував інформацію щодо можливого об’єднання країни з Росією.

Зокрема, сьогодні, 10 січня, під час наради про соціально-економічний розвиток Білорусі в 2019 році і підходи до подальшого розвитку інтеграційних напрямків Лукашенко сказав, що розмови про об’єднання з РФ – “дурні і притягнуті за вуха”.

“Занадто багато сьогодні (я аналізую ситуацію в нашому суспільстві, та й у росіян) йде розмов про об’єднання двох держав. Багато зараз з’явилося питань в зв’язку з церквою в Україні про автокефалію нашої церкви в Білорусі. Я називаю ці питання дуже дурними, притягнутими за вуха для обговорення в нашому суспільстві”, – зазначив він.

Лукашенко наголосив, що не може бути і мови про об’єднання двох держав.

Він також зазначив, що разом з президентом Росії Володимиром Путіним було однозначно визначено, що сьогодні на порядку денному такого питання про об’єднання немає.

При цьому Лукашенко заявив, що союз Білорусі і Росії може розвиватися тільки на рівноправній основі.

“І це не тому що Лукашенко так хоче, як це підноситься в Росії, а тому що це фундаментальні принципи побудови будь-якого союзу. Немає рівноправної основи – немає союзу”, – сказав білоруський лідер.

Нагадаємо, 21 грудня 2018 року голова Держдуми РФ В’ячеслав Володін повідомив, що в Росії завершують підготовку проекту Концепції зближення законодавств Росії та Білорусі.

загрузка...