Червень в Україні буде аномальним: синоптики здивували новим прогнозом

Весна в Україні підходить до завершення, і всім українцям цікаво дізнатися, якою буде погода у червні і влітку в цілому. За словами синоптиків, червень не буде настільки аномально дощовим і холодним, як травень, але спеки в перший місяць літа чекати не варто.

Червень в Україні буде аномальним: синоптики здивували новим прогнозом  - today.ua

За прогнозом народного синоптика Леоніда Горбаня, на початку і в кінці червня в Україні дощі йтимуть щотижня. На Трійцю, 7 червня, очікується найбільше опадів за увесь місяць. В цілому, погода буде досить теплою, з денною температурою повітря в середньому +24... +26, але через часті опади буде швидше сиро, ніж сухо. Сезон відпусток на червень точно планувати не варто.

Синоптики Гідрометцентру прогнозують, що в червні середньомісячна температура очікується на рівні +18... +22 градуси тепла, в гірських районах – +14... +16 градусів. Не можна сказати, що прогноз аномально холодний, але 30 градусів в червні не буде. При цьому, згідно з прогнозом погоди на літо, найближчий місяць часто йтимуть грозові дощі, місцями з градом та сильними поривами вітру, а після злив можливі ранкові тумани.

Червень в Україні буде аномальним: синоптики здивували новим прогнозом

Перший тиждень червня очікується прохолодним і з дощами майже у всіх областях. Ближче до 10 червня денна температура повітря встановиться на рівні +30 градусів на півдні і +24... +28 градусів, на решті території України. Ночі в червні місцями будуть холодними - до +10 градусів. Найтепліше в перший місяць літа синоптики передають на Закарпатті. Мешканцям цього регіону пощастить більше, ніж тим, хто живе в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. В середині місяця очікується невелике похолодання, до +20... +24 тепла, чому посприяють часті дощі, після яких знову вигляне сонце. При цьому ночі вже будуть теплими, вище +15. Початок третьої декади червня очікується теплою і дощовою, сильні зливи можливі лише на Заході України. Денна температура повітря очікується близько +25 градусів.

Раніше повідомлялося, що 31 травня Україну накриє потужна буря, яка призведе до сильного підвищення рівня води в річках.

ДЖЕРЕЛОstyler.rbc.ua