Лєра Кудрявцева втратила дитину: що відомо про трагедію в родині 48-річної ведучої

Автор: Лобанова Єлизавета

Лєра Кудрявцева, яка разом зі своїм чоловіком Ігорем Макаровим виховує 2-річну доньку Машу, втратила дитину. Як відомо, у 48-річної телеведучої є 30-річний син Жан, а в 2018 році завдяки процедурі ЕКО у них з чоловіком народилася донька. Кудрявцева зізналася, що незабаром вона завагітніла ще раз, однак виносити третю дитину її ослаблений після пологів організм не зміг.

Лєра Кудрявцева втратила дитину: що відомо про трагедію в родині 48-річної ведучої - today.ua

У Лєри Кудрявцевої стався викидень на 2 місяці вагітності. Вона розповідає, що тоді відчула болі в спині і тяжкість в животі, і відразу ж вирушила на прийом до лікаря. Попередня вагітність протікала важко, тому шансів виносити ще одну дитину у телеведучої практично не було. Ніхто з близьких Лєри не знав, що вона знову вагітна, тільки згодом вона зізналася у своїй втраті.

До вагітності Машею зірці довелося пережити три безуспішні спроби ЕКО. Кудрявцева не приховує, що для неї народження доньки стало справжнім дивом, адже з чоловіком вони довго мріяли про дітей, але все не виходило. І ось нарешті Бог подарував їм довгоочікувану дівчинку.

"Я пройшла жорстокий шлях до появи Маші, готова була на Місяць полетіти, лише б виносити. Я вірю у всякі прикмети, вроки, тим паче, коли ти чекаєш вимолену людину", — зізналася зірка.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

Лєра Кудрявцева втратила дитину: що відомо про трагедію в родині 48-річної ведучої

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як відомо, старший син Лєри Кудрявцевої у 2018 році подарував їй онука, який практично ровесник її дочки. Хлопчика назвали Лев, в честь батька Кудрявцевої.

Раніше повідомлялося, як Лєра Кудрявцева з чоловіком проводять свої карантинні будні.