Киян попередили про навалу їжаків

Автор: Бордун Дарина

Відколи у Києві похолоднішало, вечорами можна зустріти не одного їжака. Цих тварин побільшало у всіх районах міста.

Киян попередили про навалу їжаків  - today.ua
Фото: Reuters

Про це повідомляє krapka.club.

Провідний біолог-методист Київського зоопарку  Сергій Григор'єв каже, що їжаки збігають до столиці в пошуках їжі. Вони вже звикли шукати її в сміттєвих баках та інших місцях. Іноді, зазначає біолог, в місті їжі більше, ніж в лісі.

«Їжаків не побільшало, просто їх стало частіше видно. Їм скоро впадати в сплячку, адже холоднішає. Ось вони і поспішають: багато молодих особин не накопичили достатню кількість жиру, щоб перезимувати. Я в минулому році підібрав худого їжачка, і він прожив у мене всю зиму. Таких звірів потрібно забирати додому. Група ентузіастів підбирає вечорами їжачків, щоб ті не замерзли. Є спеціальна таблиця, яка показує вагу їжака. За вагою визначають, чи виживе він взимку », — розповів Сергій Григор'єв.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Якщо ви взяли їжака на зиму додому, то навесні, попереджає експерт, потрібно дати йому час на адаптацію, а вже потім випускати.

Біолог підкреслює, що їжачки можуть кусатися, переносити інфекції і просто поранити голками. Тому треба бути обачними.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

«Якщо взяли їжачка додому, потрібно його продезінфікувати. Їжачок — дика тварина. Можна дозволити йому бігати по дому або тримати його в ящику, але головне — не давати йому відчути, що його спіймали. Приручати їжака теж не можна, тому що потім він буде прибігати до людей і просити їжу. Їжаки люблять м'ясо і фрукти», — додає експерт.

Раніше Today UA повідомляв, що наші предки вважали 26 вересня останнім днем осені.

Головне