Коронавірус в Україні: Комаровський озвучив правила дезінфекції одягу

Автор: Оксана Житнюк

Євген Комаровський, відомий український лікар-педіатр, розповів про правила дезінфекції одягу під час епідемії коронавірусу в Україні. Комаровський наголосив, що на поверхні тканини коронавірус може жити протягом декількох днів, саме тому питання правильної обробки верхнього одягу в період карантину є надзвичайно актуальним.

Коронавірус в Україні: Комаровський озвучив правила дезінфекції одягу - today.ua

За словами лікаря, найпростіший спосіб дезінфекції одягу - залишити його на балконі під сонцем. Ультрафіолетові промені, як стверджує Комаровський, вб'ють вірус буквально за годину. Якщо ж сонця немає, одяг повинен провисіти на балконі протягом двох-трьох днів.

Комаровський також зазначив, що якщо людина рідко виходить з дому, то випрати куртку або скористатися відпарювачем для одягу буде зовсім не складно. А якщо людина виходить з дому по декілька разів на день, то сенсу в такій стерилізації немає.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Якщо ти в цьому пальто лізеш в транспорт, де ще 50 осіб, ти там піддаєш себе набагато більшій небезпеці", - зазначив Комаровський.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Укренерго скасувало відключення електрики до 16:00: у деяких регіонах світло буде до 18:00

У ДТЕК звернулися до українців із попередженням про складну зиму: “Розраховуйте на себе“

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 серпня

Нагадаємо, раніше Євген Комаровський розповів, чи можуть самогон і горілка бути антисептиками під час епідемії коронавірусу в Україні.